Dobór części zamiennych: service@iow.pl

iow service
iow service
iow service
× iow service kochlice

OFERTA PRACY

18.02.2020

W związku z dynamicznym rozwojem IOW SERVICE poszukuje kandydata na stanowisko:
Referent ds. księgowości
Miejsce pracy: Kochlice

Zadania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:
• Skompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych
• Analiza kont rachunkowych pod względem prawidłowości zapisów księgowych
• Wstępna weryfikacja dokumentów księgowych, sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym
• Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych - obliczanie odpisów amortyzacyjnych, sporządzanie OT, LT
• Wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy

Wymagania:
• znajomość zasad rachunkowości
• znajomość prawa podatkowego
• wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse)
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• samodzielność, sumienność w wykonywaniu obowiązków
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• możliwość awansu
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia
• pakiet medyczny

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesłanie CV na email: rekrutacja@iowservice.pl z dopiskiem Referent ds. księgowości

Prosimy także o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r., Dz. U. Nr 133, poz. 883."