Dobór części zamiennych: service@iow.pl

iow service
iow service
iow service
× iow service kochlice

INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

O Nas

Najważniejsze informacje o naszej firmie.


Firma IOW Service działa na polskim rynku od 1993 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę, wykwalifikowany personel oraz doświadczenie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Naszym głównym celem jest szybkie wsparcie klientów poprzez profesjonalną obsługę serwisową oraz natychmiastową wysyłkę części zamiennych z magazynu. Posiadamy swoje oddziały w Czechach i Bułgarii. Obsługujemy swoich klientów na całym świecie. Naszym atutem jest mobilna stacja serwisowa, która działa na terenie całej Polski i Czech.

oryginalne części zamienne SPICER, CARRARO Jesteśmy największym centrum serwisowym DANA SPICER (CLARK-HURTH, SPICER, CLARK, SIGE, COMAXLE i KIRKSTALL) na świecie oraz jedynym w Polsce autoryzowanym centrum serwisowym Carraro i AxleTech. Serwisujemy także mosty napędowe KESSLER i ZF. Nasza firma jest oficjalnym partnerem ZF w Polsce. Dodatkowo serwisujemy przekładnie i motoreduktory DANA BREVINI, PIV. W ofercie znajdą Państwo łańcuchy lamelowe do przekładni BREVINI i PIV. W ramach usług serwisowych zajmujemy się układami napędowymi tj. mostami, przekładniami (planetarnymi, walcowo – stożkowymi, przemysłowymi itp.) skrzyniami biegów, zmiennikami momentów, wałami napędowymi, motoreduktorami i wariatorami.
W naszym asortymencie posiadamy części zamienne przeznaczone do maszyn budowalnych, rolniczych, górniczych, przeładunkowych i terminalowych.


Jesteśmy również dystrybutorem łańcuchuchów śniegowych na koła do samochodów osobowych i ciężarowych, automatycznych łańcuchów ROTOGRIP montowanych w busach, ciągnikach siodłowych (Scania, Volvo, Man, Mercedes, Daf i innych) oraz pojazdach specjalistycznych. W ofercie posiadamy także łańcuchy ochronno-trakcyjne Erlau stosowane w maszynach górniczych i leśnych.


Axel Johnson Od 2017 roku Grupa IOW jest częścią Axel Johnson International, która jest prywatną szwedzką grupą przemysłową liczącą ponad 90 firm w 25 krajach, z łączną roczną sprzedażą w wysokości 750 milionów Euro.


Warto dodać, że rzetelna praca naszych pracowników jest wysoko oceniana przez wielu naszych kontrahentów czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.